Recenze

Děkujeme za super koláčovou motivaci pro dcerku při dnešním výletu na hrad! Dcera (2 roky) obyčejně nejí sladké pečivo, ale jeden povidlový koláč zbaštila za mohutného mlaskání ještě před branou obory a druhý cestou k hradu. Bez proviantu by nešlapala… Nestačili jsme zírat 🙂 Děkujeme za parádní zpříjemnění výletu! Markéta J.


Velmi lahodné výrobky-lopaťáky se rozplývají na jazyku,zatím jsem ochutnala višeň čokoláda (můj favorit), hruška, tvaroh, borůvka, meruňka, povidlo a všechny jsou vynikající. Velmi mi také chutná karamelový řez. Obsluha vždy velmi milá.


Vynikající koláčky i svatební, frgály tvarohové, povidlové, makové…, perníčky krásně zdobené, ale i preclíky. Vůně se line už zdaleka, nelze odolat, nutno pekárnu navštívit. Co nesníte hned, zaručeně sníte cestou na hukvaldský hrad a pak se sem rádi vrátíte a uděláte druhý nákup. Tentokrát si trochu déle počkáte, neboť takhle postupuje více lidí. Určitě si z výletu povezete koláč ve stylové krabičce. Taky je zde možnost zakoupení kávičky s sebou.


Perfektní frgále! Bezvadný perník s višněmi. Výborná pekárna, kde i mimo sezónu (leden) v sobotu pečou čerstvé dobroty. Doporučuji.


NEJLEPŠÍ KOLÁČE KTERÉ JSEM KDY JEDL,zastavte se a ochutnejte,objednali jsme si i sebou domů a dali ochutnat mamince a moc chválila a to je nějaká kuchařka.


 

Komentáře jsou vypnuty.